LÍBÍ??NAPIŠTE KOMENTÁŘ A VAŠE NÁZORY CO BY SE DALO VYLEPŠIT A CO SE VÁM (NE)LÍBÍ:-)...........

Leden 2006

STRAŠIDELNÝ POKOJ

7. ledna 2006 v 19:38 strašidelné příděhy
Má prababička se po zdravotních komplikacích nastěhovala ke svému synovi a jeho ženě ( moje babi a děda ). V dubnu zemřela, všichni jsme ji měli rádi, i když ke konci už byla senilní a špatně mluvila... Měla u babi svůj pokoj, který ( když ještě žila ve svém vlastním bytě ) sloužil jako pokoj pro návštěvy a také jsme v něm spali my, vnoučata. Ale k věci - prababi zemřela v nemocnici a my, když teď k babi jedeme, spíme v pokoji, ve kterém přebývala prababička. Já tam ale nemůžu spát. V noci se budím, mám šílené sny - plné strachu, násilí... Slýchávám z chodby divné zvuky...
Já vím, že prababi byla hodná, nikdy by mi neublížila. Nevím proč ten pokoj působí tak negativně - můj bratr v něm dokonce úplně odmítá spát, radši nocuje v obýváku na gauči. Děsí mě to. Říkám si, jestli prababi třeba neměla pocit, že se jí dostatečně nevěnujeme... A teď nám to její duch vyčítá?
Všichni jsme pro ni dělali, co jsme mohli - nebyla nikdy sama. Říkávala, že je šťastná, a že děkuje za hezký konec života. Tak proč takový děs v pokoji?

NOČNÍ ZÁŽITEK

7. ledna 2006 v 19:37 strašidelné příděhy
Chtěla bych se s vámi podělit o zážitek, který se mi stal na chalupě asi před třemi lety. V létě se tam sejdeme většinou všichni - moje sestra s dětmi, mamka i moje rodina.
Tehdy měl náš syn asi 1 rok. V pokoji, kam jsme ho ukládali, spávala i moje desetiletá neteř Katka a na manželských postelích já s manželem. Kačka mívala takové neklidné spaní, vždycky s sebou házela a neustále se otáčela na posteli. Asi okolo 2:00 ráno mně probudilo ze spaní tiché vzdychání, které se ozývalo ze směru ode dveří. Automaticky jsem vstala a šla k posteli u dveří, na které spala Kačka, abych ji uklidnila, protože jsem se bála, aby nevzbudila syna, kterého by pak bylo horší uspat. Jaké překvapení - postel byla prázdná... Nicméně mně to ani tak neudivilo - Kačka byla noční cestovatelka a chodívala se k ránu "přitulit" za babičkou do malého pokojíku přes chodbu.
Snídáváme všichni u jednoho stolu. U kávy jsem jen tak mezi řečí prohodila, jak jsem v noci slyšela Kačku vzdychat ze spánku a přitom tam nebyla a úplně mně šokovala reakce mamky (Katčiny babičky), která strnula. Prý, že to snad není možné...! V noci se jí stalo totéž. V pokojíku, kde spává, ji probudilo tiché vzdychání, zrovna jako když dítě "zakňourá" ve spánku. Chtěla prý Kačce říct, at' se kousek posune (spí tam na jedné posteli, když za ní Kačka příjde), ale Kačka tam nebyla.
Zvláštní, že se nám to stalo oběma tutéž noc.
Byly jsme z toho úplně opařené. Možná jen na vysvětlenou: chalupa je stará okolo 100 let. Moji rodiče ji koupili před 30 lety od původní majitelky. Až později mi máma řekla, že se zde údajně na půdě oběsil manžel té paní.
Dějí se zde občas zvláštní věci.

Mamka vzpomíná, jak si jednou večer povídala s tat'kou o dědečkovi (svém otci), který byl pár let po smrti a tak trochu na něj vzpomínali u sledování televize. Potom šli spát. V noci je probudilo zvonění. Byl to byl budík, který děda kdysi dal mamce jako dárek. Přitom byl budíček roky nefunkční, měla ho jen na památku...

Dnes už se ničemu nedivím. Tuším, že to může být to bytost z jiného světa, která nám chce něco sdělit. Nebo se jen připomenout.

DUCH BOŽENY

7. ledna 2006 v 19:36 strašidelné příděhy
Byli jsme s naší třídou na výletě v Ostravici v Beskydech. Bydleli jsme v chatce, kde ani netekla voda. Na pokoji číslo 4, kde spaly holky, byla skříň. Majitel chaty nám řekl, že je 200 let stará.
Každou noc se ze skříně ozývalo praskání, na chodbě byly slyšet kroky, před očima se nám přesunovaly věci po stole. Kartářka mi řekla, že mám schopnost komunikovat s mrtvými, a cítit jejich přítomnost...
Zkusili jsme na chatě vyvolat ducha Boženy Němcové, a vymysleli jsme báseň, která ho k nám měla přivolat. Pak jsme veršovaně řekli, aby spadly všechny batohy v místnosti a nic. Až když jsme šli spát, tak bum! Všichni jsme vyletěli a šli to říct učiteli.
Když jsme ho vzali s sebou do pokoje, nic. Batohy byly v pořádku, jen ta hrozná skříň byla otevřená. Pak jsme si v nějaké staré knize ve škole přečetli, že lidé mladí, jako my, dokážou duchy přitahovat. A ještě něco. Pokaždé, když nějakou básní řekneme, aby se něco stalo, stane se to! A konkrétní věc, kterou jsme řekli. Co Vy na to? Nemáte nějaké řešení?
Prosím! Je to totiž strašně nepříjemné, ale dá se toho využít. Prosím, napište něco, děkuju za každý příspěvek.

SÍLA DUCHA

7. ledna 2006 v 19:35 strašidelné příděhy
Jednou se mi zdál takový sen, který je pro mě dodnes otazníkem. Bylo to asi takto:
Před 6 lety mi umřela babička. Já ji měl dost rád, takže jsem se s tím špatně smiřoval (stejně jako zbytek rodiny). Dva dny se mi zdál tento zvláštní sen.
Ten první den se mi zdálo o babičce. Ale najednou mou hlavou prosvitlo zvláštní, bílé, něco jako "SVĚTLO NA KONCI TUNELU". V tom světle se mi zjevila babička. Řekla mi, že se má dobře a že nemám být smutný. Pak mi ale řekla to, co je mi záhadou. Chtěla totiž půjčit 200Kč. Na co, to už jsem se nedozvěděl.
Když jsem se vzbudil, cítil jsem prostě takovou tu "SÍLU DUCHA". Bylo mi, jako bych měl hodit všechny starosti za hlavu, bylo to fantastické. Ten pocit radosti, ta síla, úžasné.
Tu druhou noc se mi stalo totéž. Světlo a babička. Ale tentokrát mi řekla, ať si tu dvoustovku necháme, že si už ňejak poradí. Ale opět mi neřekla, na co to chtěla.
Podle mě měla zaživa něco v té hodnotě, ale nemohla si to vzít s sebou, snad si to chtěla koupit. Na co to doopravdy chtěla, se už asi nedozvím. Ale ten zvláštní pocit ve mě zůstal ještě hodně dlouho.
Přál bych vám to zažít!

SNY O HADECH

7. ledna 2006 v 19:34 strašidelné příděhy
Párkrát před spaním jsem si přál, aby se mi zdály sny, které by mohly vyřešit mé problémy a neúspěchy v životě. Nezapomněl jsem ani na prosbu, abych si sny zapamatoval a dovedl rozpoznat jejich význam. Každou noc se mi zdá nějaký velmi zvláštní sen. Jeden z nich chci zde uveřejnit.

Zdálo se mi, že ke mě přišla velmi krásná čarodějka a řekla mi, že jsem očarovaný. Prý to trvá už dlouhou dobu a mohu se z toho dostat jen já sám. Dala mi návod, jak se toho prokletí zbavit.
...Seděl jsem s nohama zkříženýma, oděn v květované, dlouhé košili sám v nějaké místnosti, uprostřed vyznačeného kruhu. Cítil jsem vůni kadidla, atmosféra kolem byla velmi tajemná a má mysl se ubírala směrem k odstanění toho uřknutí. Meditoval jsem a pak se to stalo. Uviděl jsem se na několika místech najednou. Kolem (každého) mě byl obtočený had v kruhu různé šířky i délky, tedy přesně asi metr ode mě. Udržoval jsem meditační pozici, ruce spojil do sebe (přesně vím jak) a odříkával nějaké tři slova stále dokola. Ty slova si bohužel nepamatuji, vím jen, že se v každém slově objevovalo písmeno G a že ta slova byla klíčová. Ve snu se mi podařilo odvrátit uřknutí.

Bohužel, nepamatuji si je a ani nevím, jestli ten sen něco znamenal, nebo to byl jen další z nic neříkajících. Událo se to poslední týden v prosinci 2005 (minulý týden).
Následující den jsem se koukal na televizi a uviděl tam v nějakém pořadu hada, který zaujal stejnou pozici, jako u mne ve snu, tedy kruhovou. Po přepnutí na jiný program v následujících 15. minutách ukázali úplně v jiném pořadu jiného hada, který se choval naprosto stejně. (Nic divného, zaujímají takovou pozici, když jsou vystrašení, ale připomnělo mi to ten sen).

Velmi často se mi zdají sny o hadech a také o psech, kteří mě koušou. O zvířatech vůbec hodně.
Zná někdo, alespoň rámcově výklad toho snu, nebo nějakou radu? Připomínám, že jsem nezkoušel meditaci podle toho snu, protože si nepamatuji ty tři slova...

Briget Jonesová: S rozumem v koncích

7. ledna 2006 v 11:28

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích

Motto:Dokonalý přítel. Dokonalý život. Co by se mohlo podělat.Typ filmu:Rok výroby:2004Popis:Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth se opět setkávají v romantické komedii BRIDGET JONESOVÁ: S ROZUMEM V KONCÍCH. V tomto pokračování DENÍKU BRIDGET JONESOVÉ se setkáváme s titulní hrdinkou tam, kde jsme se s ní rozloučili: šťastnou a spokojenou v náručí vytouženého milence Marka Darcyho (Colin Firth). Mark je zatím uznalý, ohleduplný a tolerantní (takřka) ke všem žárlivým záchvatům. Bridget totiž nejde na mysl, proč by se všechny ženy v Londýně - včetně Markovy nové asistentky - "dlouhonohé hrozby" - nesnažily Darcyho odlákat od baculaté, umíněné a často nevhodně se chovající Bridget, která neustále obtěžuje svým tvrzením: "Já přece nikdy neříkám nic jiného, než pravdu."

Jakmile se na scéně objeví "dlouhonohé nebezpečí", Bridgetiny růžové obláčky, na kterých se až dosud vznášela, náhle zešednou. Stále častější záchvaty sebepodceňování začnou negativně ovlivňovat její lásku s Darcym. Když už se zdá, že rozbouřená hladina jejich vzájemného vztahu se jen tak neuklidní, objeví se na scéně Bridgetin bývalý šéf, zkušený dobyvatel ženských srdcí Daniel Cleaver (Hugh Grant). Bridget se rychle vymaní z trapné situace a upadne do romantického omylu - avšak stále se jí daří prodírat se spletí trapasů a problémů, jaké provázejí každou pracující ženu, zejména když se stala symbolem jako "samostatná hrdinka, která si dovede poradit se životem".

BRIDGET JONESOVÁ: S ROZUMEM V KONCÍCH přináší úsměvnou a osobní odpověď na otázku: Co vlastně následovalo po happy-endu?

Ve filmu BRIDGET JONESOVÁ: S ROZUMEM V KONCÍCH, který vznikl podle stejnojmenného bestselleru Helen Fieldingové, hrají hlavní role Renée Zellwegerová, Colin Firth a Hugh Grant, opět pod režijním vedením Beeban Kidronové. Scénář napsal Andrew Davies, Helen Fieldingová, Richard Curtis a Adam Brooks. Film je dílem produkční společnosti Tima Bevana a Erika Fellnera WORKING TITLE a Jonathana Cavendishe. V dalších rolích se objeví Jim Broadbent, Gemma Jonesová, Jacinda Barrettová, Shirley Hendersonová, Sally Phillipsová, James Callis, Jessica Stephensonová, Celia Imrieová a Neil Pearson.
Koproducentkami jsou Debra Haywardová a Liza Chasinová.
Film se natáčel v Londýně, v Thajsku a v Rakousku.

kletba bratří Grimů

7. ledna 2006 v 11:24 FILMY

Kletba bratří Grimmů

Typ filmu:Dobrodružný Rok výroby:2005Popis:Dobrodružný příběh o dvou legendárních bratrech německého původu - Jakobovi a Wilhelmovi Grimmových - se začal natáčet v Praze v červnu 2003. Režie se ujal známý režisér Terry Gilliam (Monty Pythonův létající cirkus, Strach a hnus v Las Vegas) a scénář zpracoval Ehren Kruger (Kruh).

Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly.

Harry Potter a ohnivý pohár

7. ledna 2006 v 11:22 FILMY

Harry Potter a ohnivý pohár

Motto:Doba bude zlá a temná ...Typ filmu:Rodinný Rok výroby:2005Popis:Čtvrtý rok Harryho Pottera ve Škole čar a kouzel v Bradavicích bude opět plný překvapení, akce a nebezpečí. Bradavice pořádají Turnaj tří kouzelníků, kde tři vybraní studenti ze tří nejprestižnějších kouzelnických škol budou plnit řadu nebezpečných úkolů. Teprve čtrnáctiletý Harry je překvapivě do soutěže vybrán jako čtvrtý a jelikož je rozhodnutí Ohnivého poháru závazné, soutěžit musí. Všude bují podezřívavost a žárlivost, dokonce i jeho nejbližší začínají věřit, že Harry nějakým trikem pohár přiměl, aby ho vybral. Harry se připravuje na náročné úkoly Turnaje - musí uniknout plameny chrlícímu drakovi, potopit se do hlubin velkého jezera a najít cestu v nebezpečném bludišti. Nic ho ale nedeptá víc než nejděsivější ze všech úkolů - najít partnerku na Vánoční ples. Události naberou neblahý kurz, když přímo na pozemku školy dojde k vraždě. Vyděšený a pronásledovaný sny o Voldemortovi se Harry obrátí na Brumbála. I ctihodný ředitel školy však přiznává, že žádné snadné odpovědi už neexistují. Vítězství je na dosah, když se ale přiblíží k Poháru tří kouzelníků, není všechno tím, čím se být zdá a za okamžik už se Harry střemhlav řítí vstříc nevyhnutelnému setkání se skutečným zlem ...


HOLKY,kdo se vám nejvíc líbí??

7. ledna 2006 v 11:10 ANKETY
kdo je nejhezčí???

Karel Frýd

7. ledna 2006 v 11:01 osobnosti

Karel Frýd

Soutěžící reality show Big Brother

Ve zkratce:věk: 20 let
výška: 178 cm
váha: 80 Kg
znamení: býk
stav: svobodný
Přezdívka: plyšák Carlos
Povolání: kuchař
Děti: nemá
Šťastné číslo: 22
Oblíbená píseň/hudba: rock, Rammstein - Sehnshut
Televizní pořad, na který se pravidelně dívá: MTV
Zvíře, které ho nejlépe charakterizuje: býk, pavouk
Která část svého těla se mu líbí nejvíce: ruce
Film, který se mu nejvíce líbí: Texaský masakr motorovou pilou
Slovo, které často používá: viď
Co o sobě tvrdí:
Kdybych byl bohatý, asi bych byl hned chudý.
Myslím, že skutečný přítel neexistuje.
Nejraději bych zapomněl na přítelkyni.
Sex je slast.
Nejvíce mě znervózňuje mlaskání.
Hobby a volný čas:
Sport: profesionálně lední a pozemní hokej, rekreačně beach volejbal, florbal, fotbal, hokejbal
Kultura: nejvíce kino, diskotéky
Domácí práce: vysávání
Jiné činnosti, koníčky: rybaření, míchání nápojů

Brad Pitt

7. ledna 2006 v 10:55 osobnosti

Brad Pitt

Herec

Datum narození: 18.12.1963
Místo narození: Shawnee, Oklahoma, USA
Znamení: Střelec


Životopis: Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.

Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů.

Paris Hilton

7. ledna 2006 v 10:44 osobnosti

Paris Hilton

Modelka, Herečka

Datum narození: 17.02.1981
Místo narození: New York, USA
Znamení: Vodnář


Životopis: Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.

Britney Spears

7. ledna 2006 v 10:41 osobnosti

Britney Spears

Zpěvačka

Datum narození: 02.12.1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec


Životopis: Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Nejnovějším jejím albem je "In The Zone" (2003).

komentáře

6. ledna 2006 v 20:30 KOMENTÁŘE
Tak jsem vám tu udělala rubriku, abyste mohli napsat svůj komentář o cálách mých stránkách!!!!! tak mi napište popravdě co si myslíte a co by se vám líbilo změnit a co byste chtěli vědět a já vám sem dám článek!!!!!tak napište

TYTO STRÁNKY

6. ledna 2006 v 20:26 ANKETY
Tak jak se vám líbí tyto stránky?????

MOBILY

6. ledna 2006 v 20:20 ANKETY
MOBILNÍ TELEFONY


hvězdičky

6. ledna 2006 v 17:22 SMSky
**** posli tyto 4 hvezdicky 4 lidem, ktere nesnasis a uvidis, co sa stane ...

kozy

6. ledna 2006 v 17:18 SMSky
Toto jsou ( .)( .) dve kozy Pamely Anderson, kdyz je do 30 minut stihnes poslat minimalne 15ti lidem tak si s nimy nebo podobnymi uzijes!